All for Joomla All for Webmasters

XI Międzynarodowe Zawody Pływackie „MASTERS” w Mazowieckiej OIIB 15-16.10.2021 r.

XI Międzynarodowe Zawody Pływackie „MASTERS” organizowane przez Mazowiecką Okręgową Izbę Inżynierów Budownictwa odbędą się w dniach 15-16 października br. w krytej pływalni w Ostrowi Mazowieckiej (ul. Henryka Trębickiego 10)

Zapraszamy członków Izby do udziału w Zawodach i rozpoczynamy nabór chętnych do stworzenia naszej, śląskiej Drużyny, reprezentującej ŚlOIIB. Zamiłowanie do dobrej zabawy, zdrowego stylu życia, aktywności ruchowej oraz chęć sprawdzenia swoich możliwości wskazana.

Udział w Zawodach, prócz aspektu sportowego i rywalizacji to doskonała okazja do towarzyskiego spotkania oraz podtrzymywania przyjacielskich relacji inżynierów budownictwa z różnych części kraju, wymiany poglądów oraz rozmów, nie tylko na tematy zawodowe.

Uwaga: Śląska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa pokrywa koszty związane z uczestnictwem drużyny ŚlOIIB w Mistrzostwach (nocleg, dojazd).

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o zgłaszanie swojego udziału drogą elektroniczną na adres mailowy biura Izby: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. do dnia 7 października 2021r.  Decyduje kolejność zgłoszeń.

Nie może nas zabraknąć! Emocje, przyjazna sportowa atmosfera i świetna zabawa gwarantowane!

Załączniki: Zgłoszenie, Regulamin

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Początek strony