All for Joomla All for Webmasters

Inicjatywa na rzecz ochrony i ułatwiania inwestycji - prosimy o uwagi

Bardzo prosimy o uwagi wynikające z doświadczenia zawodowego oraz aktualnych potrzeb w usprawnieniu procesu budowlanego.

W związku z rozpoczęciem przez Komisję Europejską Konsultacji publicznych w sprawie wewnątrzunijnej inicjatywy na rzecz ochrony i ułatwiania inwestycji, Departament Handlu i Współpracy Międzynarodowej Ministerstwa Rozwoju zwraca się  uprzejmą prośbą o jak najszerszą dystrybucję wśród członków Państwa organizacji informacji KE w tej
sprawie oraz o zachęcenie ich do wzięcia udziału w tych konsultacjach.

Na podstawie wyników konsultacji publicznych Komisja oceni czy konieczne jest podjęcie konkretnych i spójnych działań w drodze środków ustawodawczych oraz środków o charakterze nielegislacyjnym.
Konsultacje wpisują się w szereg działań podejmowanych przez Komisję dla przezwyciężenia  kryzysu spowodowanego pandemią COVID-19.
Konsultacje są dostępne na stronie internetowej Komisji do dnia 1 września 2020 r.
https://ec.europa.eu/info/law/better-regulation/have-your-say/initiatives/12403-Investment-protection-and-facilitation-framework/public-consultation


Dostępna jest również wersja polska.
Udział w konsultacjach publicznych wymaga zarejestrowania się w systemie UE login (strona Komisji automatycznie przekierowuje do założenia konta – przycisk „wypełnij kwestionariusz")

Zachęcamy Państwa do udziału w tych konsultacjach, a także do dzielenia się z Ministerstwem Rozwoju  wszelkimi sugestiami i opiniami dotyczącymi ochrony polskich inwestycji i inwestorów w innych państwach członkowskich UE oraz inwestycji i inwestorów z państw członkowskich UE w Polsce.

Termin do 1 września 2020

Sugestie i opinie prosimy przesyłać na adres
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub na adres biura ŚlOIIB:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Początek strony